1. Pasyvios pajamos - radus UAB Kreditoriui klientą

Darbas mūsų, o pasyvios pajamos – Jūsų

Domina pasyvios pajamos?

Surask UAB Kreditoriui klientą ir gauk 10% nuo UAB Kreditoriaus pajamų, gaunamų iš Tavo rekomenduoto kliento!

 1. Rask UAB Kreditoriui klientą, kuriam reikalingos teisinės paslaugos.
 2. Atsiųsk kontaktinius kliento duomenis UAB Kreditoriui, užpildydamas žemiau esančią formą arba Kreditoriaus el. paštu: [email protected].
 3. Gauk pasyvias pajamas tol, kol UAB Kreditorius dirbs Tavo klientui!

pasyvios pajamos

Kaip ir kodėl gali mumis pasitikėti?

Visas garantijas ir viešus UAB Kreditoriaus įsipareigojimus Partneriams rasi žemiau pateiktuose dokumentuose. Jie Kreditoriui turi įstatymo galią (CK 6.189 str. 1 d.):

 1. Komisinio atlyginimo išmokėjimo taisyklės.
 2. Duomenų tvarkymo sutartis (pasirašoma, jeigu surastas klientas – fizinis asmuo).
 3. Taigi, tau nereikės jokių išankstinių įsipareigojimų ar sutarčių. Juos prisiima tik UAB Kreditorius, iš anksto įsipareigodamas mokėti už tavo rastus klientus. 

  Tau tereikia rasti klientų ir apie tai pranešti UAB Kreditoriui. Visa kitą atliks UAB Kreditoriaus komanda:

  1. Susisieks su tavo rastu klientu dėl teisinių paslaugų suteikimo;  
  2. Sudarys su juo teisinių paslaugų sutartį;
  3. Informuos tave apie sutarties sudarymo faktą ir priežastis;
  4. Gavus apmokėjimus pagal sąskaitas, pervedinės tau priklausančią dalį.
  5. Pasyvios pajamos – tavo!   

Turi klientą? Pranešk mums!

D.U.K.

UAB Kreditorius – civilinių teisinių paslaugų įmonė, teikianti įvairias teisines paslaugas tiek didelėms įmonėms, tiek pavieniams fiziniams asmenims.
Užpildyk aukščiau esančią paklausimo formą arba susisiek su mumis ir mes atsakysime, ar galime dirbti su Tavo klientu.

Pasyvios pajamos – daugelio žmonių finansinė siekiamybė. Jomis laikomos tokios pajamos, kurios gaunamos pačiam asmeniui tiesiogiai „nedirbant“. Šiuo atveju Tavo pajamos sudarytų sutartą procentą nuo UAB Kreditoriaus pajamų, kurias jis gautųiš Tavo kliento (-ų). 

UAB Kreditorius įsipareigoja mokėti partneriams komisinį atlyginimą pagal Komisinio atlyginimo išmokėjimo taisykles arba kitą partnerio ir UAB Kreditoriaus sudarytą susitarimą. Jos teisiškai užtikrina, kad, UAB Kreditoriui pradėjus teikti teisines paslaugas Tavo klientui, UAB Kreditorius įsipareigos mokėti komisinį atlyginimą. UAB Kreditorius Tau taip pat siųs ataskaitas apie Tavo klientui išrašytas sąskaitas-faktūras, todėl visada turėsi galimybę tikrinti Komisinio atlyginimo išmokėjimo taisyklių vykdymą.

Komisinis atlyginimas yra atliekamas banko pavedimu. Mokėjimai atliekami ne dažniau kaip kartą per mėnesį. Klientui atsiskaitant rečiau, atitinkamai mokami ir atlyginimai partneriams.

Komisinis atlyginimimas už rastus klientus yra teisėta ir plačiai taikoma praktika. UAB Kreditorius deklaruoja ir pagal įstatymų reikalavimus apskaito visas savo pajams bei išlaidas, įskaitant ir partneriams išmokamus komisinius atlyginimus. Todėl UAB Kreditoriaus mokamos Tavo pasyvios pajamos yra visiškai legalios. Tiesa, pareiga gautas pajamas deklaruoti ir apskaityti tenka jas gaunančiam Partneriui.

Jeigu manai, jog radai Kreditoriui klientą, užpildyk aukščiau esančią formą arba susisiek su mumis. Mes būtinai įvertinsime pateiktą informaciją ir kuo skubiau su Tavimi susisieksime.