Skolų išieškojimas ir pirkimas

Turite skolininkų, tačiau skolos išieškojimas ne Jūsų skoniui? Mūsų siūlomas skolų išieškojimas – tai paslauga, kurios Jums reikia!


Mūsų siūlomas skolos išieškojimas ir pirkimas apima šias paslaugas:

 1. Atstovavimas teisme bei ikiteisminiame skolų išieškojimo procese. Vykdant. ikiteisminį skolos išieškojimą, mes siekiame. susitarti su skolininkais žodžiu. Jeigu susitarti nepavyksta – teikiame raštiškas pretenzijas bei pranešimus. Nerandant išeities derybų keliu, atstovaujame klientus. visų instancijų teismuose. Kokybiškai ir nebrangiai. rengiame procesinius. dokumentus teismui: pareiškimus. dėl teismo įsakymo, ieškinius, atsiliepimus, apeliacinius. skundus, atskiruosius. skundus ir kt.
 2. Skolų išieškojimas ir pirkimas. Pardavę mums savo. skolą (reikalavimo teisę), klientai išsaugo. santykius su skolininkais, išvengia dalyvavimo. skolų išieškojimo procese. Tai yra itin naudinga. praktika tuomet, kai klientų skolininkai. yra jų verslo partneriai, nuolatiniai klientai ir asmenys, su kuriais yra būtina palaikyti teigiamus santykius.  

Mūsų atliekamas ikiteisminis skolos išieškojimas vyksta tokia tvarka:

 1. Susisiekiame su skolininku, išsiaiškiname. skolos susidarymo priežastis bei taikaus susitarimo galimybes..
 2. Inicijuojame derybas..
 3. Pavykus susitarti dėl sąlygų, sudarome skolos mokėjimo grafiką, išdėstant skolos. mokėjimą dalimis. Klientui pageidaujant, siekiame skolininko. vekselio pasirašymo..
 4. Nuolat prižiūrime skolos grąžinimą, stebime ir vertiname. skolininko elgesį, prognozuodami galimas rizikas;
 5. Nepavykus susitarti žodžiu, siunčiame pretenziją bei įspėjimą. dėl galimo teismo proceso.

Nauda:

 • Jūsų skola rūpinamės mes – savo srities profesionalai..
 • Galite skirti daugiau laiko savo tiesioginei veiklai..
 • Išsaugojate gerus santykius su skolininkais. skolų išieškojimas

Nepavykus atgauti skolos.derybų keliu, parengiame dokumentus teismui ir atstovaujame Jus teismo proceso metu!

 

skolų išieškojimas ir pirkimas skolu isieskojimas teisines paslaugos

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų teisininkai bei partneriai advokatai turi ilgametę atstovavimo teismuose patirtį dėl skolų išieškojimo.  Mes suprantame, jog skolos atgavimo procesas gali būti ilgas ir sudėtingas, tačiau kiekvienam klientui skiriame maksimalų dėmesį, siekiant sugrąžinti jam priklausančius pinigus. Siekiant veiksmingai išieškoti skolą yra būtina pasirinkti tinkamą strategiją, todėl įvertinę Jūsų situaciją, sudarysime efektyviausią skolos išieškojimo kelią ikiteisminiu ar teisminiu būdu.


Tad, jeigu norite atgauti savo skolą, kviečiame Jus nemokamai konsultacijai, kurios metu mūsų komandoje dirbantys specialistai mielai atsakys į visus Jus dominančius klausimus bei patars, koks skolos išieškojimas Jums yra optimaliausias laiko ir finansų atžvilgiu.


Vis dėlto, dažnai yra delsiama pradėti skolos išieškojimą ne tik todėl, kad tai yra sudėtingas ir ilgai trunkantis procesas, tačiau ir todėl, jog inicijuojant procesus tenka patirti papildomus finansinius kaštus. Tačiau Jūsų išlaidos, patirtos mūsų advokatams, Jums bus priteistos iš skolininkų. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, atsiskaitymas už skolos išieškojimą taip pat gali būti vykdomas dviem būdais. Pirmasis – fiksuotas mokestis, kuris yra rekomenduotinas tuomet, kuomet skolos atgavimo tikimybės procentas yra aukštas. Tais atvejais, kuomet skolos atgavimo tikimybė yra mažesnė, galime Jums pasiūlyti skolos išieškojimo paslaugas už sėkmės mokestį. Skolos išieškojimas su mažesne sėkmės tikimybe yra sudėtingesnis, todėl galite būti užtikrinti, jog būsime maksimaliai suinteresuoti Jūsų proceso baigtimi, nesėkmės atveju – Jūs mums nebūsite skolingi!


Įsitikinkite patys. Užpildykite žemiau esančia formą ir mes pateiksime Jums galutinę paslaugos kainą!

Skolą pagrindžiantys dokumentai:

Mes galime Jums padėti išieškoti skolas tiek iš juridinių, tiek ir iš fizinių asmenų. Išieškome skolas tiek teisminiu, tiek ir ikiteisminiu būdu. Galime padėti Jums išieškoti skolas, kylančias iš skolos raštelių, sutarčių ar neapmokėtų vekselių. Atkreipiame dėmesį į tai, jog padėsime Jums ir tuo atveju, jeigu Jūsų darbdavys nesumoka darbo užmokesčio ar su Jumis neatsiskaito, o taip pat, jeigu Jūsų klientai vengia vykdyti savo įsipareigojimus bei atsiskaityti už suteiktas prekes, darbus ar paslaugas.

Siekiant pradėti skolos išieškojimo procesą, yra būtina turėti skolos dokumentą, pagrindžiantį skolos faktą. Įrodantis skolą dokumentas privalo būti galiojantis. Toks dokumentas gali būti įvairių formų, pavyzdžiui: skolos rašteliai, vekseliai, PVM sąskaitos faktūros, sutartys ir kt. Atkreiptinas dėmesys į tai, jog skola gali būti išieškoma ir tuo atveju, jeigu asmuo, norintis išieškoti skolą, turi susirašinėjimą, įrodantį, jog asmuo, iš kurio norima išieškoti skolą, pripažįsta esantis skolingas. Galime padėti Jums išieškoti skolą ir tuo atveju, jeigu turite bankinį pavedimą, įrodantį skolininkui kylančią atsakomybę atsiskaityti su asmeniu, kuriam jis yra skolingas.


Kviečiame nemokamai pasikonsultuoti su mūsų įmonės teisininkais, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, susijusius su skolų išieškojimo procesu.

Skolos išieškojimas yra vykdomas ikiteisminiu ir teisminiu būdu. Ikiteisminis išieškojimas apima procesus, kuomet yra pradedamos procedūros dėl skolos išieškojimo ne teismo tvarka. Toks skolos išieškojimo būdas yra pigiausias bei gali būti greičiausias. Pagrindiniai ikiteisminio skolos išieškojimo privalumai yra tai, jog yra išvengiama papildomų bylinėjimosi išlaidų, kurios būna neišvengiamos teisme (išlaidos advokatui, žyminis mokestis ir kt.). Mūsų patirtis rodo, jog skolos išieškojimas ikiteisminiu būdu leidžia taupyti ne tik materialiuosius, bet ir laiko išteklius. Mat išieškant skolą ikiteisminiu keliu yra išvengiama ilgų bei varginančių teisminio bylinėjimosi procesų.


Jeigu norite pradėti ikiteisminio skolų išieškojimo inicijavimo procesus susisiekite su mumis ir mes paruošime Jums efektyviausią planą susigrąžinti skolas.

Teisminis skolos išieškojimas reiškia tai, jog dėl skolos išieškojimo yra kreipiamasi į teismą. Teisminis skolos išieškojimas reikalingas tuo atveju, jeigu ikiteisminis skolos išieškojimas nedavė norimų rezultatų ir tuo atveju, jeigu skolininkas vengia laikytis sąlygų, kurios jau buvo pasiektos susitarimo metu. Išieškoti skolą teisminiu būdu yra įmanoma trimis būdais:

 

 1. dėl skolos priteisimo į teismą yra kreipiamasi dokumentinio proceso tvarka.
 2. dėl skolos priteisimo į teismą yra kreipiamasi bendrąją ginčo teisenos tvarka.
 3. Teismui yra teikiamas pareiškimas dėl teismo įsakymo išdavimo.

Jeigu vienintelis kelias atgauti skolą yra teisminiu būdu, mūsų užduotis – parinkti veiksmingiausią skolos išieškojimo veiksmų planą!

Tad jeigu teisminis skolos išieškojimo kelias Jūsų atveju yra geriausias sprendimas – susisiekite su mumis ir mes paruošime Jums efektyviausią būdą susigrąžinti skolas.

Atstovavimo paslauga apima veiksmus, kuriuos Jūsų vardu teisme ar kitose Jūsų nurodytose situacijose atlieka atstovas (pvz., advokatas). Atstovavimo paslauga yra naudinga, kuomet atstovo (advokato) teisinės žinios gali Jums atnešti daugiau naudos nei Jūsų pačių teisinė patirtis. Pavyzdžiui, jeigu Jūs paskolinote kitam asmeniui pinigų ar suteikėte paslaugų, o šis nesutinka sąžiningai su Jumis atsiskaityti. 

Tokiais ir panašiais atvejais apsimoka samdytis atstovą (advokatą), kuris galėtų atstovauti Jūsų interesus teisme ir panaudoti savo teisinę patirtį, tokiu būdu atnešdamas Jums naudos. Taigi, mūsų įmonės partneriai – kvalifikuoti advokatai – gali Jus atstovauti išieškant skolas tiek ikiteisminiu, tiek teisminiu būdu, siekiant maksimaliai sumažinti Jums tenkančią problemų naštą!

Visuotinai apibibrėžiama, kad vekselis – tai vertybinis popierius, kuriuo jį išrašantis asmuo yra įpareigojamas netiesiogiai arba tiesiogiai sumokėti nurodytą vekselyje pinigų sumą asmeniui, kuris yra nurodytas vekselyje. Pagal rūšį, vekselis gali būti paprastasis ir įsakomasis. Paprasuoju vekseliu davėjas yra besąlygiškai įpareigojamas sumokėti visą vekselyje nurodytą sumą vekselio turėtojui. Taigi, paprastojo vekselio paskirtis yra vekselio davėjo besąlygiškas įsipareigojimas sumokėti visą vekselyje nurodytą sumą jame nurodytomis sąlygomis vekselio turėtojui, kuomet pareigą vekselio turėtojui sumokėti visą vekselyje nurodytą sumą vekselio turėtojui prisiima vekselio davėjas. Skirtingai nei paprastajame vekselyje, įsakomajame vekselyje vekselio davėjas kitam asmeniui įsako sumokėti vekselyje nurodytą sumą tam asmeniui, kuris yra nurodytas vekselyje.

Vekselis yra patogesnis skolos dokumentas už skolos raštelį ar paskolos sutartį, kadangi siekiant prisiteisti skolą, leidžia išvengti teisminio bylinėjimosi.

Daugiau apie vekselius „Ar laiku nerealizuotas vekselis gali būti nuginčytas“ straipsnyje.

Skola, tai skolininko pareiga sumokėti skolą, o kreditoriaus teisė – reikalauti sumos pinigų. Kreditorius savo teisę gali perleisti kitiems asmenims, tokiu būdu nusimesdamas naštą dalyvauti skolos išieškojimo procese. Tad, jeigu nenorite dalyvauti varginančiuose skolos išieškojimo procesuose bei išsaugoti santykius su skolininku, yra naudinga savo reikalavimo teisę (skolą) parduoti. Parduota skola leidžia nutraukti Jus ir skolininką siejančius teisinius santykius. Skola yra parduodama už sutartą sumą, kuri yra sumokama iš karto arba atlikus išieškojimą. Tokiu būdu, negauti mokėjimai, įsisenėjusios skolos ir nemalonūs skolų išieškojimo procesai gali būti perduodami kitiems, už tai gaunant realius pinigus iš karto arba vėliau – pagal susitarimą. Iškeiskite mums savo skolą į pinigus!

Kviečiame nemokamai pasikonsultuoti dėl skolos pardavimo su mūsų įmonės teisininkais, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, susijusius su skolų pirkimu.