Sutarčių rengimas

Verslo aplinkoje sutartis yra ypač svarbus elementas, kurio pagalba užtikrinamas stabilus tarpusavio verslo santykis. Siekiant išvengti teisminių procesų, papildomos žalos, nuostolių bei kitų neigiamų padarinių sudarant sandorius, yra būtina parengti profesionalias ir tikslias sutartis, nes iškilus teisiniam ginčui tarp šalių sutartis yra pagrindinis teisinis instrumentas, padedantis apginti pažeistas teises. Sutarčių sudarymą reglamentuoja LR Civilinis kodeksas. Tačiau įstatymus būtina taikyti kartu su jau susiformavusia praktika sutartiniuose santykiuose.

UAB „Kreditorius“ profesionalų komanda padės Jums tinkamai įvertinti Jūsų įsipareigojimus sutartiniuose santykiuose ir sudaryti sutartis, atitinkančias tiek formos, tiek turinio reikalavimus. sutarčių rengimas

Sutarčių rengimas su UAB Kreditoriumi - greitai ir profesionaliai

  • sutarciu rengimas teisines paslaugos uab kreditorius teisininkaiRengiame sutartis (pirkimo-pardavimo, mainų, rentos, dovanojimo, gyvenamosios patalpos ir žemės nuomos, panaudos, rangos, paslaugų teikimo, paskolos, taikos ir kitų rūšių sutartis);
  • Konsultuojame sutarčių sudarymo, sutarčių pakeitimo, papildymo, priedų rengimo klausimais;
  • Teikiame teisines konsultacijas sutarčių vykdymo ar nutraukimo metu;
  • Atliekame teisinę sutarčių analizę bei rengiame išvadas dėl sutarčių nuostatų atitikimo įstatymų reikalavimams ir šalių valiai.

Tinkamas sandorio ir sutarties požymių supratimas yra būtinas siekiant tinkamai išreikšti savo valią, padėti klientui kontrahento nemokumo, sutarties nevykdymo atvejais. Padėti šalims rasti bendrą problemos sprendimą neteisminiu būdu.